Dětská sedačka na koloběžku

Dětská sedačka na koloběžku? Je to možné?! Vzhledem k celkové konstrukci koloběžek je ale možné využít pouze těch, které jsou konstruovány pro uchycení na řídítka, resp. na představec řízení koloběžky, popř. na šikmou rámovou trubku koloběžky. V tomto případě se výběr sedaček tohoto typu zužuje na dohledatelné 3 volby řešení.

Prvním z nich (možnost přichycení dětské sedačky na zmíněnou rámovou trubku) je sedačka od české firmy HOTA. Jedná se o konstrukčně jednoduché dětské sedačky, které vyznačují příznivou cenou (mezi 500 – 600,- Kč). Produkty této firmy je možné nalézt na www.hota.cz/katalog/cyklosedacky/?str=.

Pak jsou zde sedačky určené pro uchycení na představec řízení. První z nich je sedačka od výrobce BELLELLI, konkrétně model RABBIT. Tyto sedačky je možné na internetu dohledat za cenu pohybující se okolo hranice 1000,- Kč. Zkušeností s použitím této sedačky na koloběžce jsou mizivé, proto bude naší snahou  přesvědčit hodného prodejce a zmíněnou sedačku si na testování půjčit. O případném výsledku Vás budeme na těchto stránkách informovat.

Jako poslední uvádíme nejdražší variantu dětské sedačky na koloběžku (cena okolo 1800,- Kč) od holandské firmy BOBIKE. Jedná se však o dětskou sedačku dle našeho názoru pro koloběžku nejoptimálnější a navíc veřejností odzkoušenou, dokonce odborně recenzovanou (viz http://lindnerovi.cz/index.php?text=91-cela-rodina-na-kolobezce-a-bertik-na-bobiku).

V případě zájmu o bližší informace, popř. i o dětskou sedačku na koloběžku samotnou nás neváhejte kontaktovat.

Přátelé

 

Projekty

 

 

Ostatní

 

Kontakt

Koloběžky Nistler Smotlachova 582/2
Praha
142 00
+420 607 617 876 kolobezky-nistler@seznam.cz IČO 62145738

Otevírací doba kamenného skladu je kdykoliv dle
předchozí telefonické domluvy.
To Top